Kurumsal

Vairosoft; alanındaki yeniliklere hâkim, değişimleri öngörebilen ve bakış açısını herkesten farklı tutmayı amaçlayan bir kadro ile 2013 yılında Türkiye'nin ve sektörün başkenti Ankara'da kuruldu. Vairosoft küçük orta ve büyük ölçekli firmaların yürüttükleri faaliyetlerin otomasyonuna yönelik yazılımlar hazırlamakta ve bu firmaların iş süreci yönetimi, tanıtım, iletişim ve pazarlama gibi maksatlarla kullanabilecekleri dinamik WEB siteleri tasarımlamaktadır.

Müşterilerinin gelişmesini sağladığı ölçüde ilerleyebileceğinin farkında olan Vairosoft kreatif bir yaklaşım ile çağın gücünü birleştirerek projelerinizde yanınızda olmak ister.

Vairosoft, kullanıcısıyla dost, verilmek istenen mesajı en kısa yoldan karşı tarafa ileten, akılda kalıcı, amaca mutlak hizmet eden çözümler tasarlamaktadır. Verilen hizmetler arasında; hazır web yazılım paketleri, firmalara özgün çözümler, mobil uygulamalar, İnteraktif tanıtımlar, arama motoru optimizasyonu ve sosyal medya uygulamaları yer almaktadır.

İnternet üzerinde başarıyı yakalamanız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz ve hedef kitlenizi müşteriye çevirebilmeniz için çalışan ekibimiz, sizlerle kalıcı ilişkiler kurmayı amaçlar.

Farkımızla, farkınızı ön plana çıkarıyoruz!

Vairosoft'un, sektördeki klasikleşmiş kalıpların dışına çıkarak istenilenin fazlasını yaratma isteği sayesinde siz de rakiplerinizi rekabetin dışına sürükleyebilirsiniz. Vairosoft olarak işini her zaman en iyi şekilde yapmayı amaçlayan kadromuzla ile; işinde her zaman en iyiyi arayan kişi ve kurumlar için dijital çözümler üretiyoruz.

Bizimle her şey mümkün!

Vairosoft; analitik düşünebilen ve istenileni uygulayabilen kadrosu sayesinde, dilediğiniz özel çözümleri üretebilmekte ve hayallerinize gerçeklik katabilmektedir. Sektörünüze, işinize, isteğinize uygun internet çözümleri Vairosoft ile mümkün!

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.